Kui avasetis kiires lõppmängus sai Kanepi valusalt lüüa, siis teises setis vastas ta sellele efektselt: 6:7 kaotatud seti järel võitis eestlanna teise kiirelt koguni 6:0.

Kolmas sett kujunes närviliseks: Kanepi läks seda 4:1 juhtima, ent andis siis kolm geimi järjest ära ning oli 4:4 seisul oma servil 15-40 taga. Raskest seisust tuli eestlanna aga kenasti välja ning murdis hoopis ise otsustavas geimis vastase pallingu.

Kanepi võidunumbriteks kirjutati lõpuks 6:7, 6:0, 7:5.

Järgmises ringis läheb eestlanna vastamisi venelanna Veronika Kudermetovaga (WTA 68.).

Kanepi alistas avaringis 7:5, 6:1 sakslanna Julia Görgesi (WTA 18.). Zhang oli 6:1, 6:1 üle USA tennisistist Varvara Leptšenkost (WTA 129.).

Samal ajal käis platsil ka Anett Kontaveit, kes alustas koos Darja Kasatkinaga turniiri paarismängus. Esimese ringi vastased Andreea Mitu ja Julia Putintseva said alistatud seisuga 6:4, 6:1. Võiduga pääsesid Kontaveit ja Kasatkina 1/16-finaali.

Delfi ja Eesti Päevaleht on Roland Garrosi väljakutel kohapeal ning toob Kanepi mängu tekstiülekande kujul lugejateni otse tribüünilt.