Viimases kaheksandikfinaalis alistas viienda asetusega Jo-Wilfried Tsonga ameeriklase James Blake`i (9. paigutus) üllatavalt kindlalt 6:4, 6:4, 7:6.

Veerandfinaalis on Tsonga vastaseks 14. asetusega Fernando Verdasco, kes tõrjus konkurentsist maailma neljanda reketi Andy Murray. Hispaanlane alistas šotlase kolm tundi ja 12 minutit kestnud kohtumises numbritega 2:6, 6:1, 1:6, 6:3, 6:4.

Ülejäänud veerandfinaalides kohtuvad Rafael Nadal — Gilles Simon, Andy Roddick — Novak Djokovic ja Juan Martin Del Potro — Roger Federer.

type= type=

Esireket Nadal alistas veerandfinaalis Fernando Gonzaleze kindlalt 6:3, 6:2, 6:4, maailma kolmas number Djokovic võitis Marcos Baghdatise 6:1, 7:6, 6:7, 6:2.

Naisüksikmängu veerandfinaalides mängivad Marion Bartoli — Vera Zvonareva, Dinara Safina — Jelena Dokic, Carla Suarez Navarro — Jelena Dementjeva ja Svetlana Kuznetsova — Serena Williams.