85 000 dollarit! Fänn maksis meeletu summa, et Kanada tennisistiga kohtingule minna

 (32)
85 000 dollarit! Fänn maksis meeletu summa, et Kanada tennisistiga kohtingule minna
Eugenie BouchardThomas Peter, Reuters / Scanpix

Kunagine maailma viies reket Eugenie Bouchard (WTA 332.) korraldas heategevuse eesmärgil oksjoni, mille võitja pääseb kandalannaga kohtingule. Reedega tõmmati projektile joon alla ning 26-aastase Bouchardiga teenis kohtingu mees, kes käis heategevuseks välja 85 000 USA dollarit.

Kokku tehti 37 pakkumist. Pakkumine algas 2500 USA dollari pealt, kuid kasvas kiirelt edasi. Kogu kampaaniaga teenitud raha läheb erinevatele heategevusorganisatsioonidele.

"85 000?! Te olete ikka uskumatud!" kirjutas kanadalanna sotsiaalmeedias. "Olen väga tänulik ja uhke kõigi üle, kes selle projektiga ühinesid. Ma ei suuda ära oodata võitjaga kohtumist!"

Kohtingu välja teeninud mees saab minna vabalt valitud turniirile treeneriboksi koos Bouchardi juhendaja ja meeskonnaga kanadalasele kaasa elama. Hiljem ootab meest ees õhtusöök tennisistiga ning lisaks saab ta Bouchardilt autogrammiga tennisereketi ja jalatsid.

Tegu pole muideks esimese korraga, kui Bouchard fänniga kohtingule läheb. 2017. aastal kaotas ta kihlveo NFL-i finaali Super Bowli ajal ning nõustus minema koos 22-aastase tudengiga koos korvpalli vaatama.

Matšpall (Tennis)