Maailma edetabelis alles 808. real paiknev Hatšanov oli avaringis võitnud hispaanlast Albert Ramost (ATP 72.) 6:2, 3:6, 6:4 ning alistas pääsu eest veerandfinaali serblase, veel mullu maailma esikümnesse kuulunud Janko Tipsarevici (ATP 27.) 6:4, 6:4. Oma senise karjääri väärtuslikeima võidu võtmiseks kulus 198 sentimeetri pikkusel Hatšanovil seejuures vaid 77 minutit. Tõsi, veerandfinaalis kaotas Moskvas sündinud tennisist 11 serviässa löönud Karlovicile 51 minutiga.

Poolfinaalis kohtub Karlovic turniiril kõrgeimat asetust omava prantslase Richard Gasquet (ATP 10.) või Venemaad esindava, sarnaselt Hatšanovile wild card`iga turniirile pääsenud grusiini Teimuraz Gabašviliga (ATP 105.). Teises poolfinaalis mängivad itaallane Andreas Seppi (ATP 22.) ja Kasahstani esindav Mihhail Kukuškin (ATP 102.).