Avasetis kaotas Zopp kohe oma pallingu ja kuigi suutis neljandas geimis vastase murda ning viigi jalule seada, murdis Kuhn Eesti esireketi ka seitsmendas ja üheksandas geimis. Sett 6:3 hispaanlasele. Teises setis asus Kuhn neljandas setis murdega 3:1 juhtima ja sellest piisas 6:3 võiduks.

Mäng kestis täpselt tunni, Zopp lõi kuus serviässa ja tegi kuus topeltviga, vastasel olid samad näitajad kolm ja kaks. Kõige suurem erinevus statistikas oli teiselt servilt võidetud punktid: Kuhnil 58% ja Zoppil kõigest 11%.

Zopp teenis veerandfinaali jõudmise eest 15 punkti ja see tõstab teda uuel nädalal avaldatavas ATP edetabelis mõned kohad kõrgemale. Esimeses ringis oli Zopp vastamisi kohaliku 18aastase Zsombor Pirosega (ATP 521) ja võitis tasavägise kohtumise 6:4, 7:6 (4). Teises ringis sai 6:3, 7:6 (5) jagu belglasest Arthur de Greefist (ATP 199), kellele ta 2016. aasta Roland Garrose kvalifikatsioonis napilt kaotas.