Üks tund ja 56 minutit kestnud matšis tegi Zopp kuus ässa tšehhi viie vastu, topeltvigasid kogunes eestlasele üks ja Pospisile kaks. Esimesest servist realiseeris Zopp punktiks 57 ning teisest 41 protsenti pallidest, kvalifikatsiooni 20. asetusega Pospisilil olid vastavad näitajad 65 ja 50.

Avasetis jäi Zopp 0:3 taha ja kaotas 37 minutiga 3:6. Teises setis tuli Zoppi 3:4 kaotusseisul teha paaritunnine vihmapaus, mis mõjus eestlasele hästi. Zopp läks ette 6:5, kuid tšehh viigistas ja võitis kiire lõppmängu juba kindlalt 7:2 ning 79 minutit väldanud seti 7:6.

Enne matši:

29-aastane tšehh on sarnaselt Zoppile hoidmas värskelt avaldatud ATP edetabelis oma kõigi aegade kõrgeimat kohta.

Mäng peetakse Melbourne´i võistluskeskuse 14. väljaku kolmanda matšina. Võistluspäev algab kohaliku aja järgi kell 10.00 ehk Eesti aja järgi tund peale südaööd.

Zopp - Pospíšil paari võitja läheb kvalifikatsiooni 2. ringis kokku, kas hollandlase Matwe Middelkoopiga (ATP 266) või prantslase Charles-Antoine Brezac´ga (ATP 272).