Tänavu mais Itaalias ja augustis Saksamaal karjääri esimesed Futures turniirivõidud teeninud ning edetabelis suure hüppe teinud Bodmerist Eesti esireketile vastast ei olnud. Pisut üle tunni kestnud kohtumist kontrollis täielikult Zopp, vahendab Eesti Tennise Liidu koduleht.

Mängu esimeses geimis oli Bodmeril kolm murdepalli, kuid Zopp kaitses need ja murdis kohe järgmises geimis hoopis vastase pallingu. Sellest piisas seti 6:3 võiduks. Teises setis oli Bodmeril teises geimis taas kasutada kolm murdepalli, aga Zopp oli servides kindlus ise vastates kolme ässaga ja kustutas siingi šveitslase lootused. Murdepallide statistika: Bodmeril kuuest null ja Zoppil neljast kolm.

Järgmisena kohtub Zopp iisraellase Ben Pataeliga (ATP 599).

Kenneth Raisma (ATP 715.) teekond Falunis lõppes eile avaringis 2:6, 1:6 kaotusega 18-aastasele rootslasele Karl Fribergile (ATP 940.).