Pärast tasavägist avasetti, mille Kaia võitis 7-6, eestlanna jõud rauges ning teises setis tuli vastu võtta kindel 1-6 kaotus.

Otsustavas setis jätkas sakslanna domineerimist ning asus kiirelt 5-2 juhtima. Kuid mäng ei olnud veel läbi, sest Kaia leidis teise hingamise ning vähendas kaotusseisu 4-5.

Viimases geimis suutis suutis Kaia kahel korral Görges'i matšpallid vastu võtta, kuid lõpuks tulis siiski vastu võtta 6-4 kaotus.

Julia Görges'e arvele jäi täna lausa 12 ässa, seejuures Kaia ei suutnud ühtegi lüüa. Matš kestis 2 tundi ja 12 minutit.

Mängu käik:

Kaia saab ette, kuid Görger viigistab 15:15. Sakslanna teeb topeltvea, Kaia juhib 30:15. Goerges võtab kaks järjest, kuid Kaia viigistab 40:40. Vastane saab eduseisu, kuid Kaia viigistab. Teisel korral Julia Görges edu enam käest ei anna ja Kaia Kanepi kaotab seti 4-6.

Kanepi läheb servimisel kiirelt juhtima 30:0. Suurepärane! Kaia võtab geimi kindlalt ja kiirelt. Seis 4-5.

Kanpei asub juhtima 30:15. Görges viigistab järjekordse ässaga. Kaia asub juhtima 40:30, kuid Goerges viigistab. Kaial on võimalus geim võita, kuid Görges tasandab mängu 40:40. Kanepi suudab teisel korral eduseisu punktiks lüüa. Seis 3-5.

Kaia jääb taha 40:15. Seisult 40:30 võtab vastane teise geimi järjest ning Kaia on kaotuse äärel, seis 2-5.

Goerges ei eksi servigeimil ja võtab seisult 40:15 kindla võidu. Kanepi maas 2-4.

Kanepi läheb 30:15 ette. 40:30 ja Kaia vähendab kaotusseisu, Kanepi on taga 2-3.

Vastane lööb seti kolmanda ässa ning juhib 40:15. Kaia jääb maha juba 1-3.

Kaia ei suuda servigeimi hästi alustada ning jääb kohe maha 0:40. Kanepi kaotab teise geimi järjest, seis 1-2.

Goerges paneb ässa ja juhib 30:15. 40:30, kuid sakslanna paneb teise ässa ning viigistab 1-1.

Kaia alustab hästi ja läheb juhtima 40:15. Vastane saab küll punkti lähemale, kuid Kaia võtab esimese seti, seis 1-0.

3. SETT:

Vastane võttis kindla geimivõidu ning võitis ülekaalukalt teise seti 6-1.

Kaia alustab seriv hästi ja läheb 40:0 juhtima. Teise seti esimene geimivõit eestlannale, seis 1-5.

Kaia asub juhtima 30:0, kuid vastane lööb ässa ning seis on 30:30. Ei tule ka nüüd geimivõitu, Sakslanna juhib 5-0.

Kaia ei suuda vastasest mööda servida ning jääb kohe maha 15:40. Vastane on hetkel kindlalt parem ja juhib Kaia poolt vaadates 0-4.

Goerges alustav servigeimi kindlalt ja juhib 40:0. Sakslanna lõpetab ässaga ning Kanepi on kaotamas setti 0-3.

Ka teine geim läheb tasavägiselt. Seisult 40:40 läheb vastane juhtima, kuid Kaia viigistab. Järgmised kaks punkti lähevad jälle vastasele, Kaia taga 0-2.

Kanepi pääses vastase servigeimil ette 30-15 ja jõudis seisuni 40-40. Görges sai seejärel edu sisse, kuid Kanepi taas võrdsustas. Goerges võtab siiski esimese geimi! 0-1-

2. SETT

Kaia ei löönud avasetis ühtegi serviässa, ega teinud ka ühtegi topeltviga. Sett kestis 51 minutit.

Kanepi kiires lõppmängus ees 3-1. Mõlemad on oma servi hoidnud, Görges lõi ässa. Kaia ees 4-2, kõik sujub praegu hästi. Endiselt 2-punktiline vahe püsib. Kanepi ees 5-3, setivõit ei ole kaugel. Käes! Kanepi jäi peale 7-3 ja avasett eestlannale 7-6.

Görgesi servigeimi murdmine tähendaks setivõitu, vastasel juhul ootab ees kiire lõppmäng. Hetkel seis 15-15. Seejärel võttis sakslanna kolm punkti järjest ning kiire lõppmäng on tõsiasi. Seis 6-6.

Ai-ai. Kaia on oma servil taga 15-40. Esimene murdepall edukalt tõrjutud ja teine ka! Kanepi sai kriitilisest seisust oma servigeimi ikkagi kätte. Tubli! Kaia ees 6-5. Kohtumise algusest kulunud 39 minutit.

Görges pole kaugeltki murdunud. Teeb "kuiva" geimi loovutamata Kanepile punktigi. Seis tasa 5-5.

Kaia hoog jätkub. Enda servigeim õnnestus ära võtta pingevabalt ning esmakordselt tänases kohtumises Kanepi ees. Seis avageimis 5-4.

No nii! Kaia jõudis esimest korda murdepallideni, juhib vastase servil 40-15, reaalne võimalus seis võrdustada. Esimese murdepalli Görges tõrjub, kes Stuttgarti finaalis alistas maailma esireketi Caroline Wozniacki enda. Aga teine murdepall läheb Kaia saagiks ja seis tasa 4-4. Hea töö!

Seitsmendas setis seisul 40-30 võttis Kanepi oma ära. Avageimi loovutamise järel on Kanepi jätkuvalt tagaajaja osas 3-4. Aega kulunud 24 minutit.

Kanepi vastase servil ette 15-0, kuid seejärel Görges talle enam sõnaõigust ei andnud. Sakslanna ees 4-2.

Enda servil muutub Kaia üha kindlamaks. Ütleme nii, et polnud probleeme ja teine geim käes. Seis Kaia poolt vaadates 2-3.

Kanepi pääses neljandas geimis 30-15 ette, kuid murdepallini jõuda ei õnnestunud. Vastane juhib 3-1. Görges on löönud ka kolm serviässa.

Kaia jäi oma servigeimis küll taha 0-15, kuid suutis siis mängu käima saada ja võttis neli punkti järjepanu. Esimene geim käes, seis 1-2. Mönguaega kulunud 11 minutit.

Sakslanna võttis oma servigeimi suhteliselt kindlat, Kanepi sai vaid ühe punkti. Seis meie poolt vaadatuna 0-2.

Kohtumine algas Kanepi servigeimiga. 30-15 eduseisult jäi Kanepi taha 30-40. Suutis veel seisu võrdsustada, aga siis võttis Görges taas kaks punkti järjest. Kanepi avasetis taga 0-1.

1. SETT

Eelinfo:

Mäng peetakse 4. väljaku teise kohtumisena. Esimene matš samal väljakul algas Eesti aja järgi kell 12:00.

Paari võitja kohtub järgmises ringis kas endise maailma esireketi Dinara Safina või läbi kvalifikatsiooni põhitabelisse pääsenud hispaanlanna Nuria Llagostera Vives´iga.