Poolfinaalis oli Ivanov vastamisi 19-aastase hiinlase Ye Cong Moga (ATP 1007). Ivanov alustas paremini ja asus 4:0 juhtima, kuid siis tuli mõõn, teatab Eesti Tenniseliit oma koduleheküljel. Järgmised kuus geimi olid kõik tasavägised, kuid kahjuks otsustavad punktid läksid hiinlasele ja Mo võitis seti 6/:4.

Teises setis mängis Ivanov hästi ning hoidis oma pallingugeime kindlalt ja võitles välja murdepallid, mille kuuendas ja kaheksandas geimis realiseeris ja võitis seti 6:2.

Kolmandas setis püsis mäng tasakaalus seisuni 3:3. Seitsmendas geimis tegi Ivanov aga kohtumise ainsad kaks topeltviga ja Mo murdis. Tagasi murda Ivanovil ei õnnestunud ja nii läks otsustav sett 6:4 hiinlasele.

Kohtumine kestis kaks tundi ja 50 minutit. Statistilised näitajad olid väga võrdsed. Mõlemad lõid kolm serviässa, topeltvigu tegi Ivanov kaks ja Mo kuus. Murdepallidest realiseeris Ivanov 13st neli ja Mo 12st neli. Üldskooris jäi Ivanov peale ühe punktiga 102:101, kuid see tennises ei loe.

Paarismängus piirdusid eelmisel nädalal turniiri võitnud Ivanov ja Sabanin sel nädalal poolfinaaliga.