Üksikmängu avaringis alistas ta oma paarismängupartneri Yan Sabanini (ATP 1030) 1:6, 6:1, 7:5. Tänases teise ringi kohtumises võitis ta 23-aastast jaapanlast Kousuke Ogurat (ATP 1223) 6:1, 6:2, teatab Eesti Tenniseliit oma koduleheküljel..

Esimeses setis asus Ivanov 2:0 juhtima, kuid kaotas siis oma servigeimi. See jäi aga selles setis jaapanlase ainsaks geimivõiduks, sest Ivanov võitis järgmised neli. Teises setis läks Ivanov kahe murdega 4:1 ette, aga loovutas siis jälle oma pallingu. Seitsmendas geimis murdis eestlane kuuendat korda ja võitis seti 6:2.

Järgmiseks vastaseks on 19-aastane Taiwani tennisist Ray Ho (ATP 866).

Paarismängus alistasid Ivanov / Sabanin avaringis Ogura / Chukang Wangi 6:3, 6:1 ja tänases veerandfinaalis Lie-Wie Tan (TPE) / Haitong Xia (CHN) 6:1, 4:6, 10:2. Finaali jõudmiseks tuleb sarnaselt eelmisele nädalale alistada teise asetusega Taiwani-Hong Kongi paar Ray Ho / Pak Long Yeung. Möödunud nädala poolfinaalis jäid peale Ivanov / Sabanin 6:2, 6:4.