Vladimir Ivanov langes Usbekistanis välja teises ringis


Vladimir Ivanov
Vladimir IvanovFoto: Eesti Tenniseliit

Vladimir Ivanov (ATP 653) langes Usbekistanis toimuval 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga Futures tenniseturniiril välja teises ringis, kus alistus esimese paigutusega jaapanlasele Hiroki Moriyale (ATP 309) 6:7 (4), 4:6.

Avasetis kaotas Ivanov kohe oma esimese servigeimi ja jäi tagaajaja rolli. Neljandas geimis võitles Ivanov välja viis murdepalli, kuid kahjuks ei õnnestunud vastast murda, küll õnnestus see kuuendas geimis, teatab Tenniseliit. Eduseisul 6:5, kui servis Moriya, oli eestlasel ka settpall, aga see jäi kasutamata ja sett lõppes kiire lõppmänguga, mille võitis jaapanlane 7:4.

Teises setis hoidsid mõlemad mängijad kuni seisuni 4:4 oma servigeime kindlalt. Üheksandas geimis oli Ivanovil võimalus vastane murda, kuid see jäi realiseerimata. Paraku murdis aga Moriya kohe eestlase pallingu ja võitis seti 6:4.

Tund ja 44 minutit kestnud mängus lõid mõlemad üheksa serviässa, Ivanov tegi ühe ja Moriya kaks topeltviga. Murdepallidest realiseeris eestlane kümnest ühe ja jaapanlane kaheksast kaks.

Järgmisel nädalal osaleb Ivanov Usbekistanis Karshi Futures turniiril.

Matšpall (Tennis)