Ivanov alistas reede hommikul viiendana asetatud Ray Ho (Taipei) 3:6, 6:3, 6:3. Täpselt samamoodi nagu avaringi matšis oma paarismängupartneri Jan Sabanini (Venemaa) vastu jäi ka Ivanov veerandfinaalis kiiresti 0:5 taha. Ta kosus juba esimeses setis, aga päästa seda enam ei suutnud. Teine sett algas tasavägiselt, kuid seisul 4:3 õnnestus Ivanovil ainus servimurre. Ka otsustavas setis murdis Ivanov esimesena ja tegi seda veelkord seisul 5:3, kui tal jäi isegi veel oma pallingugeim varuks. Seega ei kaotanud Ivanov pärast seisu 0:5 enam ühtki oma servigeimi, vahendab portaal Tennisnet.ee.

Ivanov lõi 5 ässa ja tegi 4 topeltviga, kuid eelkõige paistis silma esimese servi kõrge õnnestumisprotsendiga – 71. Sealjuures otsustavas setis suutis Ivanov esimest pallingut sisse lüüa koguni 82-protsendiliselt (28st 23). Esimeselt servilt võitis Ivanov 73% punktidest. Vastasel olid kõik neli olulist servinäitajat pisut kehvemad. Ka murdepallide realiseerimises oli Eesti tennisist märksa parem – temal 5st 4, vastasel 7st 2. Kõige olulisema geimi päästis Ivanov kolmanda seti seisult 2.1 ja 15:40.

Ivanov mängib veel täna ka paarismängu poolfinaalis.

Artikkel refereeritud portaalist Tennisnet.ee.