Veerandfinaalis kaotas vabapääsmega põhiturniirile pääsenud ja teises ringis esimese asetusega mängija konkurentsist lülitanud Saar 5:7, 4:6 venelannale Polina Bahmutkinale (ITF 667.).

Tund ja 42 minutit kestnud matšis tegi Saar 7 topeltviga venelanna 1 vastu ja realiseeris murdepalle 9-st 5 (venelanna 14-st 7). Kumbki ühtegi serviässa ei löönud. Esimese servi õnnestumisprotsent oli Bahmutkinal 83, Saarel 75 ning esimese servi puntkidest võitis venelanna 54% Saare 47% vastu.

Nii suure topeltvigade arvu taga peitub Saart kimbutanud kõhulihasevigastus, mis tabas teda eilses mängus. Arvatavasti peab 17-aastane eestlanna tegema nüüd paarinädalase mängupausi.

Tampere põhiturniiril mängisid eestlannadest ka Maria Lota Kaul, Maileen Nuudi ja Sofia Tšeklistova. Esimene neist jõudis teise ringi, ülejäänud kaks piirdusid avaringiga. Nuudi andis oma vastasele kaoutusseisus 2:6, 1:4 vigastuse tõttu loobumisvõidu.