Avaseti 29 minutiga kuivalt võitnud eestlanna loovutas vastasele esimese geimi alles teises setis 4:0 eduseisul.

Kontaveit võitis 63% pallivahetustest (71:44), teenis lausa 18 murdepalli, millest realiseeris viis, ega andnud itaallannale ühtegi murdevõimalust. Seejuures jäi eestlannal servi osas kõvasti varu, sest ta tegi kuus topeltviga ja tema esimese pallingu õnnestumise protsent oli kõigest 40.

"Ma olin agressiivne, mängisin oma mängu ja see töötas väga hästi. Proovin seda turniiri võtta mäng-mängult ja anda igas matšis endast parima. See on mu ainus eesmärk. On küll hooaja lõpusirge, kuid väga mõnus on siin olla," teatas Kontaveit WTA koduleheküljele.

21-aastase Kontaveidi teise ringi vastane tuleb paarist, kus on vastamisi kaks kvalifikatsioonist alustanud mängijat - austraallanna Lizette Cabrera (WTA 153.) ja hiinlanna Xinyu Gaoga (WTA 187.).