TIPPHETKED | Tehtud! Anett Kontaveit alistas Wuhani turniiril maailma 40. reketi ning pääses kolmandasse ringi

 (77)
Homne mänguaeg selge, otsepilt taas Delfi TV-s

Wuhanis toimuval WTA turniiril jätkus Anett Kontaveiti hea hoog teises ringis alistas ta horvaadi Donna Vekići 6:2, 6:4.

Avasetis murdis Kontaveit Vekići servi kahel korral ning alustas ka teist setti hästi, ent siis hakkasid mängijad kordamööda murdeid vahetama. Rohkem meelekindlust oli siiski eestlannal, kes suutis ka oma servi paremini hoida ning jõudis lõpuks 68 minutiga 6:2, 6:4 võiduni.

Kolmandas ringis läheb eestlanna vastamisi maailma 46. reketi, hiinlanna Shuai Zhangiga. See matš peetakse homme 1. väljaku kolmanda matšina. Esimene mäng algab seal kell 8.00, Kontaveit võib seega platsile tulla orienteeruvalt 11-12 vahel. Delfi TV vahendab ka seda mängu otsepildis.

Mäng täispikkuses:


Enne mängu:

Vekić sai küll oma avaringi kohtumises ameeriklannalt Coco Vandeweghelt loobumisvõidu, ent pidi siiski korralikult higistama - enne seda oli matš kaks tundi kestnud ning mõlemad ühe seti võitnud.

22-aastane Vekić on hetkel maailma edetabelis 40. kohal, tema karjääri parimaks on seni olnud 37. koht, mille ta saavutas mõned nädalad tagasi, augusti alguses.

Omavahel pole Kontaveit ja Vekić varem kohtunud.

Matšpall (Tennis)