Eile Kerberi vastu kümne järjestikuse geimivõiduga matši lõpetanud Kontaveit jätkas ka Lučić-Baroni vastu samas taktis, minnes avasetti 5:0 juhtima. Väikese arstliku pausi võtnud horvaaditar sai seejärel küll ühe geimi kätte, kuid sett kuulus siiski kindlalt Kontaveidile.

Teises setis sai Lučić-Baroni samuti ühe geimi kätte, kuid ülivõimsalt, -täpselt ja kindlalt mänginud eestlanna vastu ta rohtu ei leidnudki - sett taas 6:1 eestlannale ning pääse veerandfinaali on kindlustatud.

Kaheksa parema hulgas kohtub Kontaveit maailma neljanda reketi Simona Halepiiga, kes alistas kaheksandikfinaalis Anastassia Pavljutšenkova 6:1, 4:6 ja 6:0. Delfi TV vahendab ka seda kohtumist otsepildis.

Mängu tipphetked:

Kohtumine täispikkuses:

Enne mängu:

Kogenud Horvaatia tennisist korraldas suure üllatuse selle aasta alguses Australian Openil, kui jõudis 18-aastase pausi järel Suure Slämmi turniiril poolfinaali.

Roomas alistas maailma edetabeli 22. number esmalt Lucie Safarova ning sai teises ringis vigastada saanud Maria Šarapovalt loobumisvõidu.

Lucić-Baroni karjääri kõrgeim edetabelikoht on vaid mõne nädala tagune 20. positsioon.