Tenniseliit nimetas Kontaveiti aasta parimaks mängijaks

 (4)
Anett Kontaveit
Anett Kontaveit AFP

Eesti Tenniseliit andis tänavuse aasta parima naistennisisti tiitli Anett Kontaveitile. Parimaks meestennisistiks tunnistati Jürgen Zopp ja aasta tennisehetk kuulus Kaia Kanepile, kes tegi ilusa comebacki ja jõudis US Openil veerandfinaali.

Parimateks noormängijateks kuulutati oma vanuseklassides poistest Oliver Ojakäär, Marten Murrand, Alexander Georg Mändma ja Siim Troost ning tüdrukutest Emma Namnieks, Anet Angelika Koskel ja Katriin Saar.

Seenioritest noppisid auhinnad Piret Ilves ja Alar Milk. Parimaks ratastoolitennisistiks on Viljar Villiste. Parima tenniseklubi tiitli sai Alo Ojassalu Tennisekool.

Kaks auhinda võitis Märten Tamla, kes tunnistati parimaks treeneriks ja tema poolt juhitav Tallink Tennisekeskus sai aasta taristu arenduse auhinna. Parimad liivaväljakud on Kadriorus.

Koguni kolm kristallist tennisepalli sai Martin Karis, kes teenis parima lastetreeneri auhinna, samuti tunnistati parimaks tennisekooliks MK Tennisekool ja regionaalse arenduse auhinna pälvis Veeriku Spordikeskus.

Matšpall (Tennis)