Tenniseliidu peasekretär Austraaliast: Ostapenko tiim peab Kontaveiti väga ohtlikuks vastaseks

 (18)
Tenniseliidu peasekretär Austraaliast: Ostapenko tiim peab Kontaveiti väga ohtlikuks vastaseks
Jelena Ostapenko vs Anett KontaveitFoto: Reuters/AFP/Scanpix

Austraalia lahtistel meistrivõistlustel viibiv Eesti Tennise Liidu peasekretär Allar Hint kohtus eile Melbourne'is Anett Kontaveidi kolmanda ringi vastase Jelena Ostapenko ja tema kaaskondlastega. Matši eestlannaga oodatakse ja samas ka kardetakse.

Ostapenko oli rahul, et Baltikum kolmandas ringis kokku läheb. Mulluse French Openi võitja ja maailma hetke seitsmenda reketi tiim peab Kontaveiti väga ohlikuks mängijaks, kelle vastu mängides tuleb jalad tõsiselt kõhu alt välja võtta.

"Mäng on hoopis teise auraga," arvas Hint. "Kaks noort agressiivset mängijat, vanad rivaalid ja juurde tuleb ka naabrite vaheline võitlus - mitte pelgalt Ostapenko versus Kontaveit vaid ka Läti versus Eesti."

Eesti tennise grand old man Toomas Leius ootab Kontaveidi - Ostapenko lahingust põnevat ja pingelist duelli. "Tuleb raske mäng mõlemale, põhimõtteline lahing. Nii Kontaveit kui Ostapenko on üliagressiivsed, samas pole kummalgi korralikku teist servi. Seega saab paljuski määravaks, kui hästi esimene serv endal õnnestub ja kui edukalt rünnatakse vastase teist servi," ütles ta.

Matšpall (Tennis)