Tennise podcast "Matšpall": Kui kaugel on Anett Kontaveit TOP10-st? Kes võtaks üle Serenast vabaks jäänud valitsejanna trooni?


Tennise podcast "Matšpall": Kui kaugel on Anett Kontaveit TOP10-st? Kes võtaks üle Serenast vabaks jäänud valitsejanna trooni?
Foto: Saate visuaal

Juba neli kuud on Delfi TV teinud tenniseteemalist saadet "Matšpall". Tänasest käivitame ka samanimelise podcasti, mille avaosas räägime naiste tennise hetkeseisust.

Kuna USA turnee järel ajalugu teinud ja Kaia Kanepi rekordilise edetabelikoha 15 üle löönud Anett Kontaveidil on hetkel väike võistluspaus, on paslik teha vahekokkuvõtteid. Stuudios arutlevad naiste tennise teemadel saatejuhid Gunnar Leheste ja Riho Kallus ning külalisena Delfi TV kommentaator Michel Lehtmets.

Mida näitab tänavune statistika - 18 turniiri, 18 erinevat võitjat? Kas Kontaveit täidab selleks aastaks seatud eesmärgi ja tõuseb TOP10-sse? Milleks on veel võimeline Kaia Kanepi? Kes võiks hakata naiste tennist lähiaastatel stabiilsemalt valitsema? Naiste tennise kõrval kiikame ka meeste karusselli ning arutleme, kes Eesti noormängijatest lähiaastatel jõulisemalt pildile võiks tõusta.

"Matšpalli" podcastil on ka meiliaadress tennis@delfi.ee, kuhu on oodatud küsimused saatejuhtidele ja teemasoovitused.

Head kuulamist!

Matšpall (Tennis)