Esimeses ringis alistas Parts venelase Andrei Uvarovi 6:3, 3:6, 6:3 ja teises ringis neljanda asetusega valgevenelase Aleksander Zgirovski 6:4, 6:4. Kaheksandikfinaalis sai ta jagu venelasest Dmitri Vassiljevist 6:0, 6:7(2), 7:5 ja veerandfinaalis ukrainlasest Aleksandr Brayninist 6:3, 2:6, 6:1. Treener Redt Reimali hinnangul mängis Parts otsustavas setis väga distsiplineeritud ja külmavereliselt julget tennist.

Tänases poolfinaalis oli vastaseks esimese paigutusega Nikolai Võlegzhanin Venemaalt, kohtumises jäi peale 17-aastane Moskvast pärit noormees 6:2, 6:2.

Ka teised sellel turniiril osalenud Eesti noormehed jõudsid üksikmängus 16 hulka. Siim Troost, kellel oli esimene ring vaba, võitis teises ringis Jegor Novikovi Venemaalt 7:5, 7:5, kuid pidi siis vastu võtma võitlusliku kaotuse hilisemalt finalistilt Võlegzhaninilt 4:6, 6:7(4), omades teises setis 5/4 eduseisul ka ühte settpalli.

Avaringis vaba olnud Daniil Glinka võitis teises ringis Maksim Krapivini Venemaalt 6:4, 4:6, 6:4, aga pidi järgmises ringis alla vanduma kolmanda paigutusega Ilgiz Valievile Venemaalt 0:6, 4:6.

Paarismänguturniiril võitsid Parts / Troost Venemaa paari Philipp Klimov / Ilgiz Valiev 1:6, 7:6(5), 10:5 ja jõudsid veerandfinaali, kuid kaotasid seal Eesti-Tšehhi paarile Glinka / Paulson
2:6, 6:3, 8:10. Glinka / Paulson olid omakorda sunnitud poolfinaalis andma Paulsoni vigastuse tõttu loobumisvõidu.