Esimeses setis loovutas Kontaveit oma pallingu kolmandas geimis, kuid tegi servimurde kohe järgmises tagasi. Seejärel hoiti kuni lõpuni oma pallingugeime murdepallini jõudmata, kuni Kontaveit 6:5 eduseisus valgevenelanna lõpuks teist korda murdis ja sellega 7:5 setivõidu vormistas.

Teine sett algas kohe Sasnovitši servimurdega ning 2:0 juhtima minemisega, kuid Kontaveit võitis sealtmaalt kuus geimi järjest, vormistades avaringi võidu teise matšpalli pealt. Teise seti esimese servi protsent oli Anetil võimas 80%, esimeses servis kindlamalt Sasnovitš (73% vs 69%).

14 äralöögi kõrval tegi Kontaveit 10 lihtviga, Sasnovitš jäi selles arvestuses aga nelja löögiga miinusesse (22-32). Üheksast murdepallist realiseeris Kontaveit viis, Sasnovitš kuuest kaks. Mõlemad lõid neli serviässa, Sasnovitš tegi ka ühe topeltvea.

Teises ringis ootab Kontaveiti neljapäeval kohtumine britt Heather Watsoniga (WTA 60.), kes sai avaringis 7:6 (4), 7:6 (3) võidu tšehhitari Kristyna Pliškova (WTA 73.) üle. Kontaveit - Watsoni omavaheliste matšide seis on 3:2 eestlanna kasuks. Viimased kaks võitu on tulnud Kontaveidile: 2019 Wimbledoni teises ringis 7:5, 6:1 ja 2018. aastal Brisbane'i turniiri avaringis 6:0, 6:3.

Sasnovitšiga viigistas Kontaveit omavaheliste duellide seisu 5:5-le.