Kontaveit kaotas avaseti 44 minutiga 5:7. Pärast 3:2 juhtima asumist kutsus ta väljakule füsioterapeudi, kes ta hüppeliigese piirkonna põhjalikult kinni teipis. Teise seti kallutas Kontaveit vaid 33 minutiga enda kasuks skooriga 6:2.

Otsustav sett kujunes ülimalt tasavägiseks. Kuni 3:3 seisuni suutsid mõlemad tennisistid oma servi hoida, ent seejärel sai mõlemalt poolelt näha kaht servimurret järjest. 5:5 seisult sai aga Sabalenka juba kolmandat korda Kontaveiti pallingu kätte, kusjuures selleks läks tal vaja viit murdepalli. Seejärel suutis valgevenelanna oma servi hoida ning lõpuks otsustava seti 7:5 võita.

Kokku kestis kohtumine kaks tundi ja 13 minutit. Serviässasid sai eestlanna kirja kuus, Sabalenka üheksa. Topeltvigu kogunes Kontaveiti arvele kaks, valgevenelannale kuus.

Järgmises ringis kohtub Sabalenka kreeklanna Maria Sakkari (WTA 20.) ja tšehhitari Tereza Martincova (WTA 157.) vahelise kohtumise võitjaga.