Kontaveit pääses avasetis kiirelt 5:0 ette. Brady suutis küll seejärel ühe geimi võita, aga enamaks ta võimeline polnud. Teises setis jätkas Kontaveit võimsalt. Kahel korral vastase pallingu murdnud eestlanna valitses setti ning võitis selle numbritega 6:2.

Matš kestis vaid 56 minutit. Kontaveit võitis esimese servi pealt punkte 76%-lise eduga. Teise servi pealt oli näitaja 69%. Bradyl oli need näitajad vastavalt 50% ja 45%. Kogu kohtumist valitsenud Kontaveit andnud Bradyle ühtegi murdepalli. Ise realiseeris ta seitsmest kolm.

Järgmises ringis kohtub Kontaveit Angelique Kerberiga (WTA 26.), kes alistas Cagla Buyukakcay (WTA 179.) pooleteise tunniga 6:4, 6:2.

ENNE MÄNGU:

Esimese ringi kohtumine Kontaveiti ja Brady vahel on kavas peaväljaku esimese matšina ning algab Eesti aja järgi kell 13.30.

Brady kaotas Austraalia lahtiste finaalis 4:6, 3:6 jaapanlannale Naomi Osakale.

Kontaveit ja Brady on varasemalt ühe korra kohtunud, 2018. aasta Wimbledoni turniiri teises ringis võitis Kontaveit 6:2, 7:6 (4).

Kontaveidi ja Brady duelli võitjat ootab teises ringis sakslanna Angelique Kerber (WTA 26.) või türklanna Cagla Buyukakcay (WTA 180.).

Turniiri auhinnafondiks on 565 530 USA dollarit. Põhitabelis on 32 sportlast.