Kontaveit alustas kohtumist paremini, kuid juba teises geimis jäi mäng vihma tõttu pooleli. Lõpuks kestis vihmapaus ligemale kaks tundi. Väljakule naastes oli Kontaveit ilmselgelt teravam. Andreescu pusis küll kõvasti vastu, kuid hingeldas pidevalt silmnähtavalt.

Andreescu proovis abi saada treenerilt ja esimese seti kaotuse järel ka füsioterapeudilt, kes tema paremat õlga kõvasti mudis. Seejärel võitis Kontaveit teise seti alustuseks veel kaks geimi. 1:6, 0:2 kaotusseisus sai Andreescul aga küllalt ning vigastusele viidates andis ta loobumisvõidu.

Kontaveidi veerandfinaali vastane on Taiwani esindaja Su-wei Hsieh (WTA 27.), kes sai taanlannast Caroline Wozniackist (WTA 13.) jagu numbritega 6:3, 6:7 (0), 6:2.