Tallinnas toimuvale Fed Cupile tulevad ka kaks maailma esikümne tennisisti


Jelena Ostapenko
Jelena OstapenkoAFP

7.-10. veebruarini Tallinnas Tallinki tennisekeskuses toimuval föderatsioonide karikavõistluste ehk Fed Cupi Euroopa-Aafrika tsooni esimese tugevusgrupi turniiril osalevad koondised kinnitasid täna oma nimekirjad.

Korraldajamaa Eesti koondisesse kuuluvad riigi parimad naistennisistid Anett Kontaveit (WTA 34.) ning Kaia Kanepi (WTA 79.), lisaks neile ka novembris karjääri esimese WTA punkti teeninud 15-aastane Katriin Saar ja oktoobris paarismängus karjääri esimese ITF-i tiitli võitnud 17-aastane Elena Malõgina, kirjutab ERR Sport.

Tallinnasse on oodata samad koondised, kes eelmiselgi aastal - Austria, Bulgaaria, Gruusia, Horvaatia, Läti, Poola, Portugal, Serbia, Suurbritannia, Türgi ja Ungari - ainult välja langenud Iisraeli ning Bosnia ja Hertsegoviina asemel tõusid esimesse gruppi Rootsi ja Sloveenia.

Tugeva koondise saab välja panna Läti, kelle ridadesse kuuluvad nii valitsev Prantsusmaa lahtiste võitja ning maailma seitsmes reket Jelena Ostapenko kui WTA tabelis 15. kohal olev Anastasija Sevastova. Lisaks kuuluvad Läti koondisesse Diana Marcinkevica (WTA 278.) ning Daniela Vismane (WTA 876.).

Seotud lood:

Suurbritannia tuleb Tallinnasse maailma üheksanda reketi Johanna Kontaga, teda abistavad turniiril Heather Watson (WTA 74.), Katie Boulter (WTA 196.) ja paarismängu maailma 52. reket Anna Smith.

Turniiril osalevaid koosseise näeb SIIT

Matšpall (Tennis)