Avasett kulges eestlase jaoks lausa imeliselt: ta murdis vastase servi ning läks kiirelt 3:0 ette. Seejärel suutis Fognini küll ühe korra üle noatera oma servi hoida, ent järgnevad kolm geimi läksid taas Zopile: avasett kokku vaid 39 minutiga 6:1 eestlase kasuks.

Teises setis 30-aastase Zopi hoog pisut rauges: Fognini murdis ta servi kohe esimesel võimalusel ning kuigi Zopp suutis seejärel tagasi murda, vastas Fognini veel servimurdega ja võitis seti lõpuks 6:3.

Kolmandas setis suutis Zopp otsustava murde teha seisul 3:2 ning järgnevalt oma servi hoida - tulemuseks suurepärane 6:1, 3:6, 6:3 võit ja pääs järgmisesse ringi.

Turniiril esimese asetusega olnud Fognini alistamise järel kohtub Zopp veerandfinaalis kas šveitslase Marc-Andrea Hüsleri (ATP 402.) või argentiinlase Facundo Bagnisiga (ATP 177.).