Kanepi kaotas avaseti kindlalt 3-6, kuid võitis teise 6-4 ning viigistas kohtumise.

Eestlanna järgmine vastane selgub kohtumisest, kus on vastamisi Coco Vandeweghe ja Jie Zheng.

3. sett: Kanepi 6-4 Pennetta

Kanepi saab põnevas geimis 40:30 eduseisu ning vormistab esimese matšpalliga võidu.

Itaallanna ei anna veel alla ning seisult 40:15 võtab geimivõidu. Kanepi ees 5-4.

Kaia on servil kindel ja võtab 40:0 eduseisu ning jõuab võisut geimivõidu kaugusele. Kaia juhib 5-3.

Pennetta taastub, ei loovuta punktigi ning vähendab kaotusseisu. Kanepi ees 4-3.

Kaia servib ennast 40:15 juhtima ning kasvatab eduseisu. Kanepi ees 4-2.

Kanepi läheb Pennetta servil 30:0 juhtima. Seisult 40:30 võtab Kaia geimivõidu. Kaia juhib 3-2.

Seisult 30:30 anna Kaia punkti vastasele. Seis viigis 2-2.

Kanepi võtab vastaselt punkti ja läheb juhtima 2-1.

Kanepi ei loovuta vastasele servil punktigi ning viigistab seisu 1-1.

Pennetta servil läheb geim seisule 40:40. Otsustavad punktid võtab siiski itaallanna. Kanepi taga 0-1.