Rannama: Kaia Kanepi tunneb ennast juba paremini

 (33)
Kaia Kanepi treeningpäev
Foto: Ilmar Saabas

Kaia Kanepi füsioterapeudi Lauri Rannama sõnul on Eesti esireketi tervis oluliselt paranenud ja täna saab ta kindlasti osaleda French Openi paarismängus.


"Kaia seis läheb järjest paremaks. Täna läheb ta kindlasti mängima," rääkis Rannama külmetushaigusega võitleva Kanepi hetkeolukorrast Delfi Spordile.

Kanepi sai hingamisteede viirushaiguse juba eelmise nädala Brüsseli turniiril.

Rannama loodab, et eilne üksikmäng ei mõjunud Kanepi tervisele halvasti. "Loodetavasti ei teinud see mäng olukorda hullemaks. Igatahes täna hommikul oli tal juba märksa parem enesetunne kui eile," sõnas Rannama. 

Küsimusele, kas Kanepi võib olukorra halvenedes homsest segapaarismängust loobuda, et keskenduda vaid neljapäevasele üksikmängule, vastas Rannama: "Praegu selliseid plaane ei ole. Aga me vaatame olukorda päevhaaval."

Eile oma paarismängu partneri Sofia Arvidssoni (WTA 70) 7:5, 6:1 alistanud Kanepi mängib täna koos rootslannaga Caroline Garcia ja Aurelie Vedy vastu. Homme peaks Kanepi osalema segapaarismängus, kus eestlanna mängib koos Robert Lindstedtiga.

Üksikmängu teises ringis läheb Kanepi (WTA 16) vastamisi 19-aastase inglanna Heather Watsoniga, kes on maailma edetabelis 117. kohal. See üksikmäng on arvatavasti neljapäeval.

Samal teemal: Kaia Kanepi teise ringi vastane French Openil on noor inglanna

Matšpall (Tennis)