Raisma alustas mainekat noorteturniiri USA-s võidukalt

 (8)
Laagri tennisekeskuse avamine
Kenneth RaismaFoto: Ilmar Saabas

Eesti noortennisistid osalevad USA-s mainekal Eddie Herri turniiril. Esimene võistluspäev oli edukas Raismale, kes pääses teise ringi.

Maileen Nuudi kohtus Irina Cantos Siemersiga Saksamaalt. Mõlemad tüdrukud osalesid eelmisel nädalal Yucatan Cupil, üksikmängus jõudis 16-aastane sakslanna teise ringi ja paarismängus poolfinaali. Nuudi piirdus üksikmängus esimese ringiga, kuid paarismängus sai turniirivõidu. Nagu nädal tagasi, tuli ka seekord Nuudil esimeses ringis kaotus 1:6, 1:6, vahendab tennis.ee.

Kristjan Tamm läks esimeses ringis vastamisi 17-aastase ameeriklase Sam Rifficega, kes paikneb maailmas juunioride arvestuses 38. kohal. Tamm andis korraliku lahingu, kuid kahjuks pidi otsustavas setis kaotusega leppima 7:6(4), 5:7, 4:6.

Raisma vastaseks oli 17-aastane Francisco Bastias Argentiinast, kes möödunud nädalal Yucatani Cupil jõudis veerandfinaali. Raisma võitis kindlalt 6:0, 6:2. Teises ringis kohtub ta ameeriklase Danny Thomasega.

Raisma alustab täna ka paarismänguturniiri, seal on ta paariliseks Daniil Glinka. Esimeses ringis on nende vastaseks turniiri kuuenda paigutusega USA paar Oliver Crawford - Patrick Kypson.

Matšpall (Tennis)