Kanepi esimeseks vastaseks oli kogenud hollandlanna Arantxa Rus (WTA 157.), kes võitis 6:4, 6:7 (1:7), 6:0.

Avasetis pääses Kanepi 3:0 ja 4:1 juhtima, kuid kaotas seejärel viis geimi järjest. Kusjuures seisul 4:3 oli eestlannal oma servil kasutada ka kaks geimpalli.

Teise seti alustuseks andis Kanepi oma pallingu ära, kuid murdis siis kahel korral vastase servi ja pääses 4:1 ette. Siis kaotas omakorda eestlanna kaks oma pallingugeimi järjest, ent suutis seti siiski kiiresse lõppmängu viia. Lõppmäng kuulus eestlannale kindlalt, 7:1.

Otsustav sett midagi rõõmustavat enam ei pakkunud, sest Kanepi ei suutnud võita ühtegi geimi.

Kanepi tegi kaks ja poolt tundi kestnud matšis lausa kümme topeltviga, lõi kolm ässa ja võitis mängu punktidest 45%.