Kaks tundi ja seitse minutit kestnud kohtumise jooksul lõi eestlanna viis serviässa ja tegi viis topeltviga. Kvitova tegi tervelt 10 topeltviga ja lõi vaid ühe ässa. 13-st murdepallist realiseeris kontaveit viis, Kvitova 10-st viis. Kontaveit võitis äralöökidest 25, Kvitova 33 punkti. Lihtvigu tegi Kontaveit 36, tšehhitar 57.

Järgmises ringis kohtub Kontaveit 2017. aasta US Openi võitja, ameeriklanna Sloane Stephensiga (WTA 10.), kes mängis numbritega 4:6, 6:1, 8:6 üle itaallanna Camila Giorgi (WTA 57.). Varem Kontaveit Stephensiga mänginud pole.

******

Jürgen Zopp heitles kolmandas ringis sakslase Maximilian Martereriga (ATP 70.) ja kaotas kolmes setis. Matš kestis üks tund ja 39 minutit ning 22-aastase sakslase võidunumbrid 6:2, 6:1, 6:4.