"Matšpalli" podcast | Mikk Irdoja on USA platvormtennise edetabeli viies reket ja juhatab New Jerseys eksklusiivset Country Clubi

 (2)
"Matšpalli" podcast | Mikk Irdoja on USA platvormtennise edetabeli viies reket ja juhatab New Jerseys eksklusiivset Country Clubi
Mikk Irdoja teeb karjääri platformtennises ehk padelimängus.Foto: erakogu

Omal ajal Eesti tenniseparemikku kuulunud ja kuuel korral Davis Cupi koondisse kutsutud Mikk Irdoja elab huvitavat elu USA-s New Jerseys, juhatades eksklusiivses Country Clubis reketispordiosakonda.

Töö kõrvalt teeb ta karjääri platvormtennises - alal, mida Euroopas tuntakse veidi teistsuguste reeglitega mängitava padeli nime all - ning on end USA edetabelis töötanud üles kõrgele viiendale kohale.

Varem Essex Fells Country Clubis ja Innis Arden Golf Clubis töötanud Irdoja uus tööandja on selle aasta algusest saadik Montclairi Golf Club, kus liikmete sisseastumistasud küündivad 50 000 dollarini ning iga-aastased liikmemaksud ületavad Eesti keskmise aastase töötasu. Taolised klubid, mida ainuüksi New Jerseys on üle saja, on kogunemiskohtadeks edukatele ärimeestele, juristidele ja pankuritele, aga ka kuulsatele tippsportlastele.

Kellega täpsemalt Irdoja igapäevaselt kokku puutub ja mida selline klubielu endast kujutab, kuula juba podcastist! Ühtlasi meenutas Irdoja värvikaid seiku oma tennisekarjäärist ning andis näpunäiteid tulevastele USA ülikooli pürgivatele noorsportlastele.

Head kuulamist!


"Matšpalli" podcasti meiliaadress, kuhu on oodatud kuulajate tagasiside, ettepanekud ja küsimused, on tennis@delfi.ee.

Matšpall (Tennis)