"Matšpalli" podcast | Gruusia publik ja kohtunikud andsid endast parima, aga Eesti edasipääsu Davis Cupil nad väärata ei suutnud

 (2)
"Matšpalli" podcast | Gruusia publik ja kohtunikud andsid endast parima, aga Eesti edasipääsu Davis Cupil nad väärata ei suutnud
Eesti Davis Cupi delegatsioon alati päikselises Tbilisis.Foto: erakogu

Eesti Davis Cupi tennisemeeskond pääses Maailmaliiga II gruppi, kui üleminekumängus alistati Gruusia punktidega 4:1. "Matšpalli" podcastis vahendasid kohapealseid muljeid Riho Kallus, meeskonna kapten Ekke Tiidemann ja Eestile paarismängus võidupunkti toonud Mattias Siimar.

Avapäeval kaotas Vladimir Ivanov Gruusia esinumbrile Nikoloz Basilašvilile 4:6, 1:6 ning Kristjan Tamm alistas Aleksandre Metreveli 6:4, 4:6, 6:3.

Eesti asus täna hommikul paarismänguga 2:1 juhtima, kui Siimar ja Ivanov said George Tsivadzest ja Metrevelist jagu 3:6, 6:3, 6:3. Matšivõidu vormistas Tamm, kes alistas Gruusia neljanda numbri Zura Tkemaladze 6:3, 2:6, 7:5. Daniil Glinka mäng Nikoloz Davlianidzega enam rolli ei mänginud, kuid Glinka võitis sellegi kohtumise 6:0, 5:7, (10:3).

Milliste nippidega üritasid eestlastele naha vahele pugeda kohalikud tulihingelised pealtvaatajad, kuidas vilistasid kohtunikud Tammele teise seti otsustavatel hetkedel müstilise jalavea ning mitu protsenti võidust kirjutas Siimar meie podcasti kaassaatejuhi Riho Kalluse arvele, seda kõike kuula juba saatest!


"Matšpalli" saate meiliaadress, kuhu on oodatud kuulajate teemavihjed, küsimused või muud ettepanekud, on tennis@delfi.ee.

Matšpall (Tennis)