Esimeses setis asus Malõgina 3:0 juhtima ja kuuendas geimis murdis veel korra Ukolova servi ning võitis seti kindlalt 6:1.

Teises setis venelanna kosus ja läks ise murdega 3:0 ette. Malõgina viigistas kiirelt. Seitsmendas geimis tegi aga Ukolova neli topeltviga ja Malõgina murdis. Seejärel hoidsid mõlemad oma pallingu ja sett lõppes 6:4 Malõgina kasuks.

Kohtumine kestis tund ja 19 minutit. Malõgina lõi ühe serviässa ja tegi viis topeltviga, Ukolova serviässa kirja ei saanud, aga topeltvigu kogunes kümme.

Järgmiseks vastaseks on kas 24-aastane serblanna Tamara Curovic (WTA 754.) või kohalik 17-aastane Sofia Tšursina.

Malõgina osaleb ka paarismängus, kus tema partneriks on 19-aastane venelanna Polina Bahmutkina. Avakohtumises on nad vastamisi teise paigutusega paariga Vlada Ekhsibarova - Daria Kružkova.