KUULA | "Matšpalli" podcast | USA-s õppivad tennisekaksikud Siimarid on vaid ühe korra oma sarnasust ära kasutades pulli teinud


KUULA | "Matšpalli" podcast | USA-s õppivad tennisekaksikud Siimarid on vaid ühe korra oma sarnasust ära kasutades pulli teinud
Vasakult: Mattias Siimar, Gunnar Leheste, Riho Kallus ja Kristofer SiimarFoto: Gunnar Leheste

Aasta viimases tennisepodcastis "Matšpall" käisid külas kaksikvennad Mattias ja Kristofer Siimar, kes 2017. aastal siirdusid õppima ja treenima USA-sse Michigani ülikooli.

Andmeteadust õppivad Siimarid ei ole veel välja mõelnud, kas nad hakkavad pärast ülikooli tööle hästitasustatud IT-valdkonnas või jätkavad tippu pürgimist armastatud spordialal. Aega veel otsustada on, sest ülikoolis on neil hetkel käsil alles eelviimane aasta.

Siimarid rääkisid üksipulgi lahti ülikoolitennise keerulise võistlussüsteemi ning kuidas mis tahes ala sportlastele kolledžis alt üles vaadatakse. Samuti kuuleb saates lõbusat lugu sellest, kuidas Kristofer kord Mattiase eest intervjuud andis, nii et ajakirjanik ilmselt tänase päevani ei tea, et talle vingerpussi mängiti.

"Matšpalli" saate meiliaadress on tennis@delfi.ee. Kõik Delfi Tasku saated on leitavad ka Soundcloudis, Apple Podcasts'is, Google Podcasts'is ja teistes podcasti rakendustes.

Head kuulamist!

Matšpall (Tennis)