KUULA | "Matšpalli" podcast | Tenniselapsevanemaks olemise rõõmud ja mured Eesti valitseva meistri Katriin Saare pere näitel ning otseühendus Wimbledoniga

 (1)
KUULA | "Matšpalli" podcast | Tenniselapsevanemaks olemise rõõmud ja mured Eesti valitseva meistri Katriin Saare pere näitel ning otseühendus Wimbledoniga
Paremalt: Katriin Saar, saatejuht Gunnar Leheste ja Katriini isa Rain.Foto: "Matšpalli" podcast

"Matšpalli" tennisepodcastil käisid külas Eesti valitsev täiskasvanute meister, 17-aastane Katriin Saar koos isa Rain Saarega, et rääkida tenniseperekondade rõõmudest ja muredest ühe noore mängija arenemise ja kasvamise teekonnal. Mõistagi rääkisime ka käimasolevast Wimbledoni turniirist ning tegime kõne Londonisse, kus suure slämmi melu ja eestlannade tulemusi vahendab Delfi ja Eesti Päevalehe lugejatele Raul Ojassaar.

Muu hulgas rääkis Saar teda ligemale üheksa kuud kimbutanud seljavigastusest, järgmisel nädalal Tallinnas Kalevi tenniseklubis (Herne 28) algavatest Eesti meistrivõistlustest ning pikemalt sellest, milliste pingetega peab üks noor tennisist spordiperekonnas - Saarte peres kasvab ka teine Eesti tippsportlane, avamereujuja Meribel Saar - toime tulema. Loodetavasti on meie jutuajamine asjalik õppematerjal kõigile Eesti tenniseperekondadele ja neile, kes kavatsevad selle pika, kuid kahtlemata huvitava teekonna ükskord ette võtta.

Head kuulamist!


"Matšpalli" podcasti meiliaadress, kuhu on teretulnud küsimused, soovitused ja muud ettepanekud, on tennis@delfi.ee.

Kõik Delfi taskurighäälingu saated saated on leitavad ka Soundcloudis, Apple Podcasts'is, Spotify's, Google Podcasts'is ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Matšpall (Tennis)