KUULA | "Matšpalli" podcast | Mida oodata Wimbledoni turniiril Anett Kontaveidist ja Kaia Kanepist?

 (12)
Stuudios Michel Lehtmets, intervjuud Tamla ja Tustitiga
KUULA | "Matšpalli" podcast | Mida oodata Wimbledoni turniiril Anett Kontaveidist ja Kaia Kanepist?
Naisüksikmängu põhitabel All England Clubi seinal, teiste seas ka Anett Kontaveidi ja tema avaringi vastase Shelby Rogersi nimed.Foto: PA Pictures/Scanpix

Järjekorras seitsmes "Matšpalli" podcast salvestati kaks päeva enne Wimbledoni suure slämmi turniiri algust, kus Eesti tennisepublikul on põhjust taaskord pöialt hoida nii Anett Kontaveidile kui ka Kaia Kanepile.

Saatejuht Gunnar Leheste stuudiokülaliseks oli Delfi TV tennisekommentaator Michel Lehtmets, kes saabus salvestusele otse Tatari tänava stuudiost, kus aitas televaatajatele vahendada Angelique Kerberi ja Karolina Pliškova Eastbourne'i turniiri finaali. Kuidas Babahh Media stuudios Delfi TV ülekanded täpsemalt valmivad, vaata "Matšpalli" saatest lähemalt siit!

Podcastis mängiti maha ka varem salvestatud intervjuud tennisetreener Märten Tamlaga ning Wimbledonis kohapeal viibiva Kaia Kanepi füsioterapeudi Indrek Tustitiga.

"Matšpalli" podcast on leitav ka Soundcloudis, Apple Podcasts'is, Spotify's, Google Podcasts'is ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Saate meiliaadress, kuhu võib saata küsimusi ja muid ettepanekuid, on tennis@delfi.ee.

Head kuulamist!


Kõik Wimbledoni tabelid on leitavad siit!

Matšpall (Tennis)