Kontaveit ja Kanepi said teada teise ringi vastased

 (12)
Kaia Kanepi ja Anett Kontaveidi avaringi matšid Australian Openil
Kaia Kanepi läheb teises ringis vastamisi Samantha StosurigaFoto: PAUL CROCK, AFP/Scanpix

Eesti aja järgi öösel vastu esmaspäeva Austraalia lahtiste meistrivõistluste esimesest ringist edasi saanud Eesti tennisistid Anett Kontaveit ja Kaia Kanepi said teada oma teise ringi vastased.

Avaringis serblanna Aleksandra Krunići alistanud Kontaveit kohtub järgmisena sakslanna Mona Bartheliga (WTA 53.), kes oli avaringis üle maailma 99. reketist Monica Niculescust. Võidunumbrid olid Barthelil sealjuures täpselt samad kui Kontaveidil Krunići üle: 6:4, 7:5.

Kaia Kanepi, kes alistas esimeses ringis 27. asetusega Dominica Cibulkova, saab teises ringis madistada Rio olümpiavõitja, Puerto Ricot esindava Monica Puigiga (WTA 58.), kes alistas avaringis kodupubliku lemmiku Samantha Stosuri (WTA 41.) kolmes setis 4:6, 7:6, 6:4. Stosuril oli sealjuures teises setis kasutada ka matšpall, ent Puig suutis need hetked üle elada ning lõpuks võidule marssida.

Kanepi ja Kontaveidi kohtumiste täpsed algusajad ei ole veel selged, aga tõenäoliselt astuvad eestlannad taas platsile meie aja järgi ööl vastu kolmapäeva.

Matšpall (Tennis)