Turniiril kolmanda asetuse saanud Kontaveit alustas kohtumist küll pisut rabedalt, kuid sai kiirelt hoo sisse ning liikus pidurdamatult võidu poole. Mõni minut üle tunni kestnud matši võitis eestlanna lõpuks viiendal matšpallil 6:1, 6.3.

Trevisan sai kohtumise jooksul kasutada kümme murdepalli, kuid suutis neist ära kasutada vaid ühe.

Kaheksandikfinaalis on Kontaveidi vastaseks maailma 150. reket, venelanna Anna Kalinskaja.

Kontaveidi esimeseks vastaseks oli maailma 153. reket, 23-aastane Martina Trevisan. Itaallanna pääses Gstaadi põhitabelisse läbi kvalifikatsiooni ning jõudis hiljutisel Rooma turniiril veerandfinaali.

Praegune edetabelikoht on Trevisani jaoks karjääri kõrgeim. Kontaveit ja Trevisan varem omavahel kohtunud ei olnud.

Delfi TV pakub Kontaveidi edu korral Gstaadi turniirilt otsepilti alates veerandfinaalidest.