Kohtumine kulges Kanepi taktikepi all. Eestlanna asus esimest setti 3:0 juhtima ja võitis selle 6:1. Teises setis murdis ta Olaru pallingu esimest korda seisul 1:1 ja sai samaga hakkama siis, kui juhtis 4:2.

Veerandfinaalis kohtub viienda asetusega Kanepi kolmanda paigutusega itaallanna Sara Errani ja Horvaatia tennisisti Mirjana Lucici vahelise mängu võitjaga.

OTSE:

2. sett:

6:2 Kanepi loovutas viimaseks jäänud geimis vastasele vaid ühe punkti ja võitis 6:2. Seega kogu kohtumine eestlannale 6:1, 6:2.

5:2 Seisul 30:30 võtab Kanepi kaks punkti ja murrab vastase pallingu.

4:2 Kanepi pääseb ette 30:0, ent lubab Olarul viigistada. Kaks viimast punkti siiski eestlannale ja nii ka kogu geim.

3:2 Kanepi juhib 30:0 ja 40:15. Olarult geimi lõpus aga kaks ässa ja need aitavad rumeenlanna raskest seisust välja.

3:1 Eduseisul 40:30 kaotab Kanepi kaks punkti ja Olaru saab murdepalli. Geim siiski Kanepile.

2:1 Kanepi murrab vastase pallingugeimi nulliga!

1:1 Seisul 30:30 teeb Kanepi topeltvea. Kaia pääseb taas juhtima, ent sellele järgneb taas topeltviga. Olaru saab ka murdepalli, mille Kanepi päästab ja võidab lõpuks pikale veninud oma servigeimi.

0:1 Olaru jätkab sealt, kus eelmine kord pooleli jäi ehk topeltveaga. Edasi tegutseb rumeenlanna kindlalt ja võidab teise seti avageimi.

1. sett:

6:1 Seisul 40:0 teeb Kanepi topeltvea, kuid rohkem punkte vastasele ei loovuta. Umbes pool tundi kestnud avasett tulemusega 6:1 eestlannale.

5:1 Kanepi pääseb ette 30:0, rumeenlanna siiski viigistab. Geimi lõpetavad Olaru kaks topeltviga.

4:1 Esimese pallivahetuse kaotanud Kanepi võidab kõik ülejäänud.

3:1 Kanepi saab ette 40:15, ent kaotab geimi.

3:0 Kanepi loovutab vastasele vaid ühe punkti.

2:0 Kanepi jääb 15:30 taha, võtab siis kolm punkti järjest ja murrab kohe esimese vastase pallingugeimi.

1:0 Kanepi ei anna oma esimesel servigeimil vastasele punktigi.

Mäng peetakse peaväljakul, algusega kell 17.00 Eesti aja järgi.

Kanepi ja Olaru on korra, kolm aastat tagasi kohtunud, siis võttis võidu eestlanna.