Kanepi alustas mängu hästi, võttes vastase servil eduseisu. Kahjuks jäi see eestlannale ainsaks geimivõiduks, kui ülejäänud sett möödus Errani domineerimisel. Kaia kaotas avaseti 1-6.

Ka teise seti alguses oli itaallanna selgelt parem, asudes kohe 3-1 juhtima. Siis sai Kaia mängu käima ning suutis viigistada. Seisult 4-4 võttis tähtsaimad punktid aga jällegi Errani ning sellega sai Kaia Wimbledoni üksikturniir läbi.

Mängu käik:

II sett:

Kanepi asub servigeimil 40:0 juhtima ning võtab mängu teise geimivõidu. Seis 1-0.

Vastane ei lase Kanepil eduseisu kaua nautida ning võtab kindlalt punkti tagasi, seis 1-1.

Ja Errani tundub täna olevat teisest puust ning võtab eduseisu, Kanepi maas 1-2.

Kanepil on võimalus seisult 40:30 võtta geimivõit, kuid vastane ei anna alla. Seis 1-3.

Lõpuks suudab Kaia ära vormistada ning vähendab vahet, seis 2-3.

Teine geimivõit järjest! Kaia suudab viigistada, seis 3-3.

Kanepi laseb vastase servigeimil 0:40 ette, kuid viigistab. Mängu põnevamal heitlusel suudab Kaia alles viienda geimpalliga vastase murda ning võtab eduseisu 4-3.

Eduseis ei kesta kaua ning Errani võtab oma serviga viigipunkti. Seis 4-4.

Kaia ei suuda oma servil geimpalli ära kasutada ning Errani võtab teise järjest. Seis 4-5.

I sett:

Vastane alustab servimist ja läheb 30:0 ette, kuid Kaia võtab järgi ning asub juhtima, seis 1-0.

Kaia jääb enda servil 0:40 taha. Seis 1-1.

Errani võtab oma servi puhtalt ning on asunud juhtima. Seis 1-2.

Kanepi ei suuda jälle enda servi domineerida ning jääb 15:40 maha ja kaotab kolmanda geimi järjest. Seis 1-3.

Kanepi läheb 40:15 ette, kuid Errani viigistab. Lõpp itaallannale, seis 1-4.

Errani läheb Kaia servil 40:0 ette, kuid Kanepi võtab järgi, kuid lõpp ikkagi Erranile. Seis 1-5.

Ka viimane geim möödub vastase domineerimisel. Kaia kaotab avaseti 1-6.

--------------------------
Maailma edetabelis 17. kohal olev Kanepi on 34. positsiooni hoidva Erraniga WTA turniiridel kohtunud kahel korral ja seniste matšide seis on 1:1 viigis.

Matš peetakse 15. väljaku teise mänguna. Esimene kohtumine algab seal Eesti aja järgi kell 14.00.