Üle 200 koha tagapool olev Domachowska näitas Kanepile tugevat vastupanu. Kaia 4-2 juhtimisel kasvas vihm nii tugevaks, et matšis peeti väike paus. Pärast mõningast puhkust alustas poolatar tublilt ning viigistas seisu 4-4. Tasavägises setis jäi kiires lõppmängus peale siiski Kanepi.

Domachowska esines tublilt ka teises setis ning juhtis 2-3. Edasine kuulus juba meie esireketile ning Kaia lõpetas tasavägiste geimidega mängu 6-3.

II sett:

Tundub, et Domachowska on murtud. Kaia juhib 40:0 ning võidab teise seti 6-3.

Puntkid ei tul enam kergelt, kuid Kaia suudab servib ennast ette 5-3.

Kaia tuleb seisult 30:40 ning suudab mängu tasavägisema geimi võita ja vastase servigeimi murda. Kaia ees 4-3.

Kaia läheb juhtima 30:0, kuid Domachowska võtab järgi. Kaia lõpetab geimi ässaga ning mäng on jälle viigis 3-3.

Domachowska võtab väikeste raskustega servigeimi ning asub jälle ette 2-3.

Mis toimub? Kaia ei saa servilt ühtegi punkti ning lõpetab topeltveaga. Seis 2-2.

Tubli! Kaia võidab vastase servigeimi ja läheb 2-1 juhtima.

Kanepi vastab samaga ning viigistab 1-1.

Domachowska alustab vihaselt ning võtab kindlalt servigeimi. Kaia taga 0-1.

I sett:

Kaia juhib kiires lõppmängus 4:2. 6:5 Kaiale. Kaia suudab kiires lõppmängus vastase alistada.

Kanepi läheb 30:15 ette. Seisult 40:15 Domachowska viigistab ning sett läheb kiirele lõppmängule.

Kaia on servil kindel ja asub jällegi juhtima. Nüüd tuleb vastase servigeim murda. Kanepi ees 6-5.

Domachowska ei anna Kaiale veel setivõitu ning viigistab 5-5.

Kanepi saab mängu uuesti käima ning asub juhtima 5-4.

Kaiale ei mõjunud paus hästi. Vastane võtab kindlalt oma servid ning viigistab 4-4.

Matš jätkub! Domachowska võtab kiirelt kaks punkti ja võidab Kaia servigeimi. Seis 4-3 Kaiale.

Seisult 40:40 peatatakse vihma tõttu matš.

Vastane lööb mängu teise ässa, kuid Kanepi rebib ette 40:30 ning võiba Domachowska servigeimi. Kaia ees 4-2.

Kaia võtab kindlalt oma servigeimi ja läheb juhtima 3-2.

Domachowska alustab hästi, kuid teeb topeltvea ning Kaia viigistab 30:30. Viimased kaks punkti siiski poolatarile. Seis 2-2.

Kanepi alustab ässaga ning eksib vaid korra. Kaia juhib 2-1.

Domachowska alustab veel kindlamalt ja võtab servigeimi puhtalt. Seis 1-1.

Kaia alustab serviga kindalt ja läheb 40:0 juhtima, kuid siis eksib ning teeb lisaks ka topeltvea. Õnneks tuleb esimene geimivõit. Kaia juhib 1-0.

Matši eel:

Kanepi oli kvalifikatsiooni avaringis 6:3, 6:4 üle Kolumbia tennisistist Mariana Duque Marinost (WTA 320) ja Domachowska (WTA 248) 6:4, 3:6, 6:1 Israeli esindajast Julia Gluškost (WTA 190).

Kanepi ja Domachowska on WTA turniiridel korra kohtunud, kui 2004. aastal võttis 1:6, 6:1, 6:4 eestlanna.

Homme peetakse ka paarismängu avaringi kohtumine, kus Kanepi ja Jelena Bovina vastasteks on Maria Kondratjeva/Sophie Lefevre. Matš toimub teise väljaku kolmanda mänguna. Ka selle väljaku esimene mäng algab Eesti aja järgi kell 12.00.