Kaia Kanepi: tundsin ennast maailma kõige aeglasema tennisistina

 (27)
Kaia Kanepi
AFP/Scanpix

Kaia Kanepi tunnistas oma kodulehele antud intervjuus, et Souli tenniseturniiri finaali kaotuses Caroline Wozniackile sai määravaks vigastuspausist tingitud vorm.

"Mäng oli nii lühike, et mis seal ikka rääkida. No alguses ma proovisin olla agressiivne, tegin vigu ja kaotasin enesekindlust. Kõigutamises ma täna teda ei võitnud, ta tõi kõik pallid tagasi. Ma lihtsalt ei saanud palli väljakusse. Ta mängis päris hästi täna. Ma tundsin ennast maailma kõige aeglasema tennisistina. Jalad olid töntsid, kõik oli kange nagu vanainimene. Käisin massaažis, loodan, et enam hullemaks ikka ei lähe," lausus Kanepi kodulehel.

"See on päris naljakas, et ma tegin ju enne turniiri ikka korralikult trenni, aga siin jäi kohe pärast teise ringi tunniajalist mängu tuhar ja säär valusaks. Võistlusmäng on ikka hoopis midagi muud kui treeningu koormus," lisas Kanepi.

"Tundsin, et pärast teise ringi mängu, iga päev mis edasi läks, hakkasin kehvemini mängima. Ma ise tundsin, et teise ringi mängu mängisin siin kõige paremini. Üldiselt ma olen väga rahul et turniir nii läks."

Kanepi jätkab võistlemist juba esmaspäeval. Loe siit: Kaia Kanepi jätkab võistlemist juba esmaspäeval

SAMAL TEEMAL: Kaia Kanepi Souli tenniseturniiri finaalis Caroline Wozniackile vastu ei saanud

Matšpall (Tennis)