Finaalis läks esimese paigutusega eestlanna vastamisi soomlanna Anastasia Kulikovaga (WTA 582.). Üks tund ja 25 minutit kestnud kohtumises jäid eestlanna võidunumbriteks 6:4, 6:3.

Kanepi läks avasetti kiirelt 3:0 juhtima, aga Kulikova tuli järgi ja viigistas seisu 4:4 peale. Seisult 5:4 suutis eestlanna vastase pallingu murda ja avaseti võita. Teises setis jäi Kanepi omakorda 0:2 taha, aga suutis sellele vastata viie järjestikuse geimivõiduga. Lõpuks kuulus sett Kanepile numbritega 6:3.

Kanepile oli see karjääri 15. ITF-i turniirivõiduks. WTA turniiridel on eestlanna triumfeerinud neljal korral.

Tšehhi triumf oli Kanepile oluline ka edetabelipunktide osas. Tšehhist teenitud punktidega peaks eestlanna kerkima maailma edetabelis 101. kohale, mis suure tõenäosusega tagab talle koha Australian Openi põhiturniiril.