Kanepi ja ameeriklanna Tatishvili ei saanud mängu kuidagi käima, jäädes avasetis tervelt 0:5 kaotusseisu. Seejärel võeti esimene geimivõit, kui esimest korda servi hoida suudeti, kuid vastased olid juba liiga lähedal setivõidule ning vormistasid selle kaks geimi hiljem.

Teine sett algas selgelt tasavägisemalt, kuid pärast seisu 1:1 võtsid vastased neli geimivõitu järjest. Kanepi ja Tatishvili vähendas vahe 2:4-le, seejärel 4:5-le, kuid väikest imet korda saata siiski ei suutnud.

Matš kestis tund ja 7 minutit. Vastased suutsid murda viiel korral kaheksast, Kanepi ja Tatishvili kahel korral seitsmest. Punktid jagunesid 67-52. Kanepi tegi paarilisega viis sundimata viga ühe vastu ning sai kirja kaks topeltviga ühe vastu.

Ameeriklanna Tatishvili asub maailma edetabelis 113. kohal. Avaringis pidi ta alla vanduma maailma esireketile Serena Williamsile 1:6, 2:6.

Bencici puhul on tegemist WTA tabeli 71. ja Pironkova puhul 40. numbriga.