Esimeses setis murdis WTA edetabelis 101. kohal olev prantslanna eestlanna pallingu 4:2 eduseisuks. WTA tabeli 16. reket Kanepi võttis servigeimi kohe tagasi, ent ei suutnud taas oma pallingut hoida ja kaotas seti lõpuks 3:6.

Teise geimi alguses murdsid mõlemad naised vastase pallingu ühe korra. Geim läks kiiresse lõppmängu, kus Razzano pääses 6:2 juhtima ja võitis selle 7:5. Kaks tundi kestnud matš seega settidega 2:0 prantslannale.

Kanepi - Razzano

2. sett:

6:7 Viigiseisul 2:2 saab Razzano neli punkti järjest. Kanepi vähendab vahe veel minimaalseks, ent kaotab kiire lõppmängu ikkagi 5:7 ja kogu matši settidega 0:2.

6:6 Razzano viib seti kiiresse lõppmängu.

6:5 Kanepi hoiab oma servigeimi kindlalt.

5:5 Kanepil oli murranguvõimalus, ent geim Razzanole.

5:4 Kanepi loovutab vastasele kaks palli.

4:4 Seisul 30:30 võtab prantslanna kaks otsustavat punkti.

4:3 Kanepi hoiab taas oma servigeimi.

3:3 Razzano viigistab.

3:2 Kanepi hoiab oma servi.

2:2 Kanepi võtab Razzanolt servi kohe tagasi.

1:2 Geim venib pikaks. Lõpuks kasutab Razzano ühe oma murdepallidest ära.

1:1 Kanepil on murdepall, ent see jääb realiseerimata.

1:0 Kanepi läheb ette 40:15 ja hoiab oma servigeimi.

1. sett:

3:6 Esimene sett prantslannale.

3:5 Razzano murrab taas Kanepi pallingu.

3:4 Kanepil on kolm murdepalli, neist viimane toob eestlannale ka edu.

2:4 Razzano saab murdepalli, mille ka realiseerib.

2:3 Kanepi läheb 30:0 juhtima. Eestlannal on kasutada ka murdepall, geim siiski Razzanole.

2:2 Razzano pääseb ette 40:15. Rohkem punkte Kanepi prantslannale aga enam ei loovuta.

1:2 Razzano annab oma servigeimil ära kõigest ühe punkti.

1:1 Kanepi viigistab.

0:1 Matš algab Razzano servigeimiga, mille prantslanna ka võidab.

Enne matši:

Eestlanna teise ringi vastaseks on Virginie Razzano (WTA 101). Mäng peetakse täna, 25. märtsil kuuenda väljaku kolmanda mänguna. Esimene matš samal väljakul algab Eesti aja järgi kell 16.00.

Kanepi on prantslannaga kohtunud seitsmel korral, võitudega 4:3 on peal Razzano. Viimati mängiti omavahel 2009. aasta Indian Wellsi turniirilja siis sai Kanepi teises setis loobumisvõidu.

Kanepi - Razzanovastasseisu võitja läheb 3. ringis kokku kas serblannaAna Ivanovici või jaapanlanna Kimiko Date-Krummiga.