Kohtumine kestis kaks tundi ja kaheksa minutit. Kanepi lõi seitse ässa ja tegi neli topeltviga. Mängu 188-st punktist võitis eestlanna 86 (46%).

Esimese servi õnnestumise protsent oli Kanepil 58, belglannal 74. Kanepi teenis küll vastasest rohkem murdepalle (15:9), kuid realiseeris neid belglannast halvemini.

Kanepi ja Wickmayerii omavaheliste mängude üldseis on nüüd viigis 3:3.

Mängu käik:
Kanepi - Wickmayer 1:6, 6:4, 5:7

Kolmas sett:

5:7. Belglanna võidab oma servigeimi ja terve mängu 2:1.

5:6. Kanepi servib. Belglanna teenib kaks murdepalli. Kanepi päästab esimese, kuid teist mitte.

5:5. Belglanna servib matši võidule. Kanepi mängib 0:30 kaotusseisu tasa ja jõuab ka murdepallini. Kanepi murrab ja viigistab!

4:5. Ai-ai! Kanepi annab väga tähtsal hetkel servigeimi ära!

4:4. Belglanna viigistab.

4:3. Kanepi pääseb 40:0 juhtima ja hoiab kindlalt oma servi. Mängitud üks tund ja 50 minutit.

3:3. Belglanna servib. Kanepi saab kaks murdepalli, realiseerides neist teise! Matš viigis.

2:3. Oma pallingugeimi hoidnud Kanepi vähendab kaotusseisu.

1:3. Belglanna võidab oma pallingugeimi. Kanepi pole otsustavas setis veel ühegi murdepallini jõudnud.

1:2. Kanepi on serviga hädas, kuid hoiab oma pallingut. Kui teises setis oli tema esimese servi õnnestumise protsent 74, siis nüüd on see kukkunud 40 peale.

0:2. Belglanna hoiab oma servi.

0:1. Kanepi annab kohe oma servi ära. Eestlanna jäi 15:40 kaotusseisu ja belglanna realiseeris esimese murdepalli.

Teine sett:

6:4. Kanepi pääseb belglanna servil 40:30 juhtima ja murrab. Teine sett eestlannale.

5:4. Kanepi hoiab oma pallingut.

4:4. Kanepi saab murdepalli, kuid geim ikkagi belglannale. Kanepi on suutnud teises setist viiest murdepallist realiseerida ühe (belglanna ühest ühe).

4:3. Kanepi hoiab oma servi. Eestlanna on löönud siiani neli ässa ja teinud ühe topeltvea.

3:3. Kanepi jõuab murdepallini, kuid belglanna hoiab servigeimi. Mäng viigis.

3:2. Kanepi serv. Belglanna jõuab teises setis esimese murdepallini ja realiseerib selle kohe ära.

3:1. Kanepi pääseb belglanna servil 30:0 ja 40:15 juhtima. Esimese murdepalli belglanna päästab, teist mitte.

2:1. Kanepi hoiab pallingut.

1:1. Oma servi hoidnud Wickmayer viigistab.

1:0. Servimist alustab Kanepi. Kiirelt 40:0 algedu ja esimene geim eestlannale. Kanepi lõi ka mängu esimese ässa.

Esimene sett:

1:6. Avasett kindlalt belglannale. Mängitud 34 minutit.

1:5. Kanepi pääseb oma servil 40:15 juhtima ja saab matši esimese geimivõidu.

0:5. Wickmayer hoiab servi kindlalt. Belglanna on võitnud mängu 39-st punktist 27.

0:4. Kanepi jääb oma servil 0:40 kaotusseisu ja annab ka teise pallingugeimi ära.

0:3. Kanepi saab belglanna servil seisul 40:15 kaks murdepalli. Wickmayer päästab mõlemad. Veel kaks murdepalli eestlannale, kuid ka need ei too edu. Belglanna suudab lõpuks närvilise geimi võita.

0:2. Kanepi asub oma servil kiiresti 40:0 juhtima, kuid belglanna viigistab. Wickmayer jõuab matši esimese murdepallini, eestlanna päästab. Teise murdepalli võtab belglanna ära.

0:1. Avasetis alustas servimist Wickmayer, kes hoiab oma pallingut kindlalt.

------------------------

Kanepi (WTA 16) ja Wickmayer (WTA 22) on profiturniiridel seni kohtunud viiel korral ning võitudega 3:2 on peal eestlanna.

Kohtumime on kavas täna peaväljaku neljanda mänguna. Selle väljaku kolmas mäng lõppes kell 18:40.