Kanepi kaotas avaseti kõigest 23 minutiga, tehes koguni seitse topeltviga. Teises setis püsis mäng tasakaalus 1:1-ni, siis murdis sakslanna taas Kanepi pallingu. Kerber pääses kiiresti 5:2 juhtima ning võitis mängu 62 minutiga.

Kui kahes eelmises omavahelises kohtumises oli võidu saavutanud eestlanna, siis täna mängis Kerber Kanepi kindlalt üle. Eesti parim tennisist tegi täna 9 topeltviga ja lõi ühe ässa (Kerber vastavalt 3/2). Mängu 102-st punktist võitis Kanepi 42. Tema esimese servi õnnestumise protsent oli 44. Kanepi sai mängu jooksul vaid ühe murdepalli, mille ka realiseeris teise seti lõpus seisul 2:5. Kerber realiseeris 11-st murdepallist viis.

Sellega on eestlanna jaoks tänavune US Open lõppenud. Paarismänguturniir sai Kanepi jaoks otsa juba avaringiga. Koos rootslanna Sofia Arvidssoniga tuli tunnistada USA/Hiina paari Varvara Lepchenko - Saisai Zheng paremust 3:6, 3:6.