Kanepi alustas kohtumist hästi, minnes avasetti 5:2 juhtima. Siis tabas eestlannat mõõn ja esimese seti võitis tulemusega 7:5 Oprandi. Teises setis oli 6:3 parem Kanepi, ent otsustavaks kolmandaks setiks eestlannal püssirohtu ei jätkunud. Sett 6:1 Oprandile ja kogu kohtumine 2:1.

Ilmselt teeb Kanepile endiselt muret kannakõõluse vigastus, sest ta kasutas ka tänase matši jooksul arstipausi.

Kanepi - Oprandi

3. sett:

1:6 Oprandi hoiab oma servigeimi ja võidab matši.

1:5 Geim venib pikaks. Oprandi saab kätte järjekordse servimurde.

1:4 Seisul 30:30 kaks punkti itaallannale.

1:3 Kanepi kümnenda topeltvea järel on tablool viik. Geim lõpuks ikkagi eestlannale.

0:3 Oprandi loovutab kanepile ühe punkti.

0:2 Seisul 40:40 kaks punkti Oprandile ja itaallanna murrab Kanepi servigeimi.

0:1 Oprandi hoiab oma servigeimi.

2. sett:

6:3 Kanepi mängib maha 40:15 eduseisu, kuid pääseb ehmatusega.

5:3 Oprandi loovutab Kanepile ühe punkti.

5:2 Kanepi annab oma servigeimil vastasele ära kaks punkti.

4:2 Seisul 40:40 võtab Oprandi geimi kaks viimast punkti.

4:1 Oprandi 40:30 eduseisul teeb Kanepi topeltvea.

4:0 Kanepi pääseb ette 40:0. Oprandi mängib kaks punkti tagasi, Kanepi aga murrab lõpuks ikkagi vastase servigeimi!

3:0 Geim kestab umbes 10 minutit. Viigiseis vahetub mitmel korral, lõpuks suudab Kanepi oma servigeimi hoida.

2:0 Kanepi 40:30 eduseisul teeb Oprandi topeltvea. Eestlanna murrab seega itaallanna servigeimi.

1:0 Kanepi jääb 15:30 taha, kuid hoiab oma pallingugeimi.

1. sett:

5:7 Kanepi saab Oprandi servigeimil kätte vaid ühe punkti.

5:6 Kanepi kaotab oma servigeimi. Itaallanna on võitnud neli geimi järjest.

5:5 Kanepi läheb 40:0 juhtima, ent ei saa rohkem punktigi.

5:4 Kanepi kaotab oma servigeimi nulliga.

5:3 Oprandi loovutab Kanepile vaid ühe punkti.

5:2 Kanepi hoiab oma servigeimi.

4:2 Pikale veninud geimis realiseerib Kanepi ühe murdepallidest.

3:2 Kanepi jääb 0:30 taha, ega suudagi geimi päästa.

3:1 Kanepi saab kaks murdepalli, millest ühe realiseerib!

2:1 Seisul 40:40 geimi kaks viimast punkti Kanepile.

1:1 Kanepi pääseb ette 30:0, ent ei suuda seejärel punktigi võita.

1:0 Kanepi alustab kohtumist topeltveaga. Eestlanna läheb aga siis juhtima 40:15 ja võidab geimi.

Enne mängu:

Mäng peetakse teisipäeval, 10. mail 1. väljaku teise mänguna. Esimene matš samal väljakul algab kell 11.00 kohaliku aja järgi (12.00 Eesti aja järgi).

25-aastane itaallanna on WTA edetabelis 88. kohal.

Omavaheliste mängude seis on hetkel 1:1, viimati mängiti eelmisel aastal Palermos, kus võitis maailma edetabelis 19. kohal olev Kanepi.

Kui Kanepil õnnetub Oprandi võita, tuleb tema teise ringi vastane paarist Tsvetana Pironkova (WTA 36) - Daniela Hantuchova (WTA 35). Kolmandasse ringi pääsemise korral võib eestlanna kohtuda tugeva itaallanna Francesca Schiavonega (WTA 4).