Kanepi sai kohtumises ilusti 2:0 ette, kuid kaotas siis neli geimi järjest. Eestlanna suutis viigistada 4:4-le, kuid enamaks jõudu ei jätkunud.

Teises setis läks Navarro kohe 2:0 juhtima, Kanepi suutis oma pallingugeimi võita vaid teisel korral. Enamaks eestlannal jõudu polnud.

Kanepi lõi kohtumises neli ässa, kuid tegi tervelt 7 topeltviga. Kohtumine kestis vaid tund ja 6 minutit.

Eilses veerandfinaalis oli asetamata Kanepi 6:4, 6:3 parem jaapanlannast Ayumi Moritast (WTA 43.). Navarro oli veerandfinaalis 6:2, 6:4 parem Puerto Rico tennististist Monica Puigist (WTA 102.).

Kanepi ja Navarro kohtusid mullu sama turniiri finaalis, kui Haapsalust pärit eestlanna tuli kaotusseisust välja ja võitis mängu 3:6, 7:6(6), 6:4.